Ми – єдина Україна

Військові відчувають підтримку народу України

Військові відчувають підтримку народу України

Мешканці Одеси і Миколаєва – учасники автомарафону на підтримку українських військовослужбовців відвідали військові частини Збройних Сил України, які дислокуються у Херсонській області та воїнів десантників 79-ї аеромобільної бригади, які несуть службу на блок-постах поблизу півостора Крим. Автоколона рухалась під гаслами  «Одеса-Україна», «Миколаїв-Україна», «Крим-Україна», «Україна-Єдина».
Військові з радістю зустріли бажаних гостей, які передали їм необхідні речі та продукти харчування. Найбільше були втішені воїни-десантники 79-ї миколаївської десантної бригади, адже окрім гуманітарної допомоги на блок-пости автоактивісти доставили листи від їхніх дружин та рідних. Це значно підняло дух наших десантників.10012590_10200697096989050_1347403517_n
– У цей нелегкий для країни час воїни-десантники, як ніколи відчувають підтримку суспільства, – розповідає офіцер виховних структур 79-ї аеромобільної бригади майор В’ячеслав Калашніков. – Саме зараз у складних умовах військовослужбовці відчувають себе справжніми захисниками Батьківщини!
Ситуація на блок-постах нині не спокійна. Тож щодня десантники готові до можливих провокацій зі сторони радикально налаштованих громадян та з боку «зелених чоловічків». Поряд з цим військовослужбовці відчувають реальну допомогу місцевого населення. Це люди різних національностей і українці, і росіяни, і татари, але вони всі за одне – за єдину Україну і проти війни!
– Поговоривши  з нашими захисниками, відчуваєш надійність і непорушність їхніх поглядів. Це люди, які готові захищати свій народ і рідну землю, – говорить одесит, організатор автомарафону, колишній військовослужбовець 79-ї аеромобільної бригади Юрій Козоріз.
За словами автомайданівця, сьогодні не лише одесити, а й всі українці мають пам’ятати, що їхнім святим обов’язком повинно стати надання моральної та матеріальної підтримки українським воякам, які нині гордо стоять на сторожі миру та територіальної цілісності нашої держави.

Довідково: 13 березня 2014 року учасники одеського Автомайдану вирушили автоколоною за маршрутом Одеса-Миколаїв-Херсон-Чонгар для підтримки українських військовослужбовців.
Головна мета цієї акції – у цей не легкий час для держави, підняти громадянську свідомість у населення України та надати гуманітарну допомогу військовослужбовцям 79-ї аеромобільної бригади, які нині несуть службу на блок-постах, що межують з півостровом Кримом, а також військовим частинам, які дислокуються у південних областях.
У Миколаєві до автоколони одеських активістів приєдналися місцеві автомайданівці, які спільною колоною рушили до Херсонської області з листами від дружин військовослужбовців 79-ї аеромобільної бригади. До автопробігу поступово приєднувалися не байдужі громадяни України і не лише ті, які мають автотранспорт. На одній з ділянок траси Одеса-Миколаїв автоколону посилили учасники пішої ходи.  Кінцевим пунктом автомарафону став блок-пост у населеному пункті Чонгар. 

Powered by Ajaxy