Ми – єдина Україна

Звернення Асоціації ветеранів внутрішніх військ МВС України до громадських об’єднань та ветеранів держави

Звернення Асоціації ветеранів внутрішніх військ МВС України до громадських об’єднань та ветеранів держави

Шановні співвітчизники!
Величезний тягар відповідальності за долю України ліг на плечі та свідомість багатостраждального українського народу. Зараз не час шукати винних у даній ситуації та визначати крайніх – історія все розсудить і розставить на свої місця, як це уже неодноразово відбувалося.
Головне питання сьогодення – збереження цілісності та недоторканості України як суверенної багатонаціональної держави. І в цьому, перш за все, повинні сказати своє вагоме слово сивочолі ветерани, які були учасниками воєн та міжнаціональних конфліктів, миротворчих місій, ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи і мають величезний життєвий досвід і виважену громадську позицію.
Крим, як невід’ємна частка держави, повинен залишитися у складі України, а з якими правами і повноваженнями – вирішувати народу, що населяє півострів. І ніякі політичні, ідеологічні та інші амбіції не повинні призвести до розколу держави. Покладаємося на розуміння, перш за все, ветеранів Криму, колишніх військовослужбовців та усе населення півострову щодо підтримки ідеї цілісності та суверенності України. Ми – за єдину Україну, збереження у ній миру і просимо підтримати нашу думку.
Президія ради Асоціації ветеранів внутрішніх військ МВС України

https://VV_MVS

Powered by Ajaxy